2. Procedure
Procedure
Titel: Herinrichting Hoefkade
Beschrijving: De doelstelling van het project is het realiseren van de ontbrekende schakel van de sterfietsroute Moerwijk-Centrum tussen Vaillantlaan en Stationsweg in Den Haag. De Hoefkade wordt veilig ingericht voor overstekende voetgangers en fietsers. Daarnaast wordt het verblijfsklimaat verbeterd en een deel van de riolering vervangen. Het werk bestaat in hoofdzaak uit: -Aanbrengen tijdelijke verkeersmaatregelen -Opbreken en aanbrengen elementenverhardingen -Opbreken van asfaltverhardingen -Grondwerken -Diverse saneringswerkzaamheden -Opbreken en aanbrengen riolering -Toepassen bronnering -Opbreken en aanbrengen huis- en kolkaansluitingen -Opbreken en aanbrengen kolken -Groenwerkzaamheden (grondwerk voor het aanplanten van 114 stuks bomen en ander groen) -Opbreken en aanbrengen straatmeubilair (fietsnietjes en bankjes) -Verwijderen en aanbrengen bebording In februari 2026 wordt de publicatie van de aanbesteding verwacht. Het zal een niet-openbare procedure betreffen. In maart 2026 zal de inschrijffase aanvangen en zullen alle stukken worden gedeeld met de geselecteerde partijen.
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45230000 Aanleggen van pijpleidingen, communicatielijnen en stroomleidingen, autowegen, wegen, vliegvelden en spoorlijnen; verhardingen
Aanvullende classificatie (cpv): 45233120 Wegenbouwwerken, 45233161 Aanleggen van trottoirs, 45233162 Aanleggen van fietspad
5. Perceel
Perceel: LOT-0000