808682-2025 - Resultaat
Nederland – Onderhoud van installaties voor straatverlichting en verkeerslichten – Gemeente IJsselstein - Onderhoud 1e lijns VRI's
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Gemeente IJsselstein - Onderhoud 1e lijns VRI's
Beschrijving: De gemeente IJsselstein heeft een 9-tal verkeersregelinstallaties in haar beheer. Medio juli 2025 loopt het bestaande onderhoudscontract af. De installaties zijn de afgelopen paar jaar door derden onderhouden. De gemeente IJsselstein is voornemens om de 9 gehele installaties qua onderhoud voor de komende vier (4) jaar te laten onderhouden. Het onderhoud heeft betrekking op de in RAW Raamovereenkomst benoemde kruispunten. -
Interne identificatiecode: IBMN-2024-IJS-JM-001
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50232000 Onderhoud van installaties voor straatverlichting en verkeerslichten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Perceel 1
Beschrijving: Zie aanbestedingsdocument inclusief haar bijlagen.
Interne identificatiecode: 1