808764-2025 - Mededinging
Nederland – Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie – Raamovereenkomst Ingenieursdiensten Vastgoed
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst Ingenieursdiensten Vastgoed
Beschrijving: HbR heeft behoefte aan een partij die voor de gehele vastgoedportefeuille integraal advies en technisch-ontwerp diensten kan leveren. Daarvoor wordt een Europese aanbesteding gestart, momenteel beschikt HbR niet over een dergelijke (raam)overeenkomst met een partij.
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
Aanvullende classificatie (cpv): 71300000 Dienstverlening door ingenieurs, 71500000 Diensten in verband met de bouw
5. Perceel
Perceel: LOT-0000