See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Vervangen Ledverlichting en Noodverlichting
Beschrijving: De opdrachtgever is in het kader van onderhavige aanbesteding voornemens een overeenkomst af te sluiten voor het leveren en monteren van Ledverlichting en Noodverlichting. De opdrachtgever heeft gekozen voor een indeling van 2 percelen. Deze percelen zijn: Perceel 1: Levering en montage Ledverlichting De gemeente Waalwijk is voornemens om voor alle eigendomspanden de nog aanwezige TL- en PL-verlichtingsarmaturen te vervangen door ledarmaturen. Dit geldt voor alle panden waar zij de verantwoordelijkheid draagt voor de algemene verlichtingsinstallatie. Perceel 2: Levering en montage Noodverlichting incl. 5 jaar onderhoud/keuringen De gemeente Waalwijk is voornemens om voor alle eigendomspanden de nog aanwezige TL nood- en vluchtwegarmaturen te vervangen door ledarmaturen. Dit geldt voor alle panden waar zij de verantwoordelijkheid draagt voor de nood- en vluchtwegverlichting. Aanvullend wenst de gemeente Waalwijk het onderhoud en de keuringen van de noodverlichtingsinstallatie Zie aanbestedingsdocument
Interne identificatiecode: 62585
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: vervangen ledverlichting en noordverlichting
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 31500000 Verlichtingsuitrusting en elektrische lampen
Aanvullende classificatie (cpv): 31518200 Noodverlichtingsuitrusting, 50000000 Reparatie- en onderhoudsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Levering en montage ledverlichting
Beschrijving: De gemeente Waalwijk is voornemens om voor alle eigendomspanden de nog aanwezige TL- en PL-verlichtingsarmaturen te vervangen door ledarmaturen. Dit geldt voor alle panden waar zij de verantwoordelijkheid draagt voor de algemene verlichtingsinstallatie. Zie aanbestedingsdocument
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Voor perceel 2 geldt een optie tot verlenging van één (1) keer twee (2) jaar.
Perceel: LOT-0002
Titel: Levering en montage Noodverlichting incl. 3+2 jaar onderhoud/keuringen
Beschrijving: De gemeente Waalwijk is voornemens om voor alle eigendomspanden de nog aanwezige TL nood- en vluchtwegarmaturen te vervangen door ledarmaturen. Dit geldt voor alle panden waar zij de verantwoordelijkheid draagt voor de nood- en vluchtwegverlichting. Aanvullend wenst de gemeente Waalwijk het onderhoud en de keuringen van de noodverlichtingsinstallaties voor alle panden met noodverlichting voor 3 jaar overeen te komen, met optie tot verlenging van 2 jaar. Zie aanbestedingsdocument
Interne identificatiecode: 2
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50000000 Reparatie- en onderhoudsdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 31518200 Noodverlichtingsuitrusting