2. Procedure
Procedure
Titel: Kolkenreiniging
Beschrijving: Het onderwerp van deze aanbesteding betreft het reinigen van kolken en lijngoten van de gemeente Huizen. Het betreft hier zowel machinale als handmatige reiniging van kolken en lijngoten. De geraamde waarde betreft ongeveer €250.000 exclusief btw per jaar. De geraamde waarde voor de gehele opdracht, inclusief verlengingsopties is geschat op €1.000.000 exclusief btw.
Interne identificatiecode: 532007
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90641000 Diensten voor het reinigen van kolken
Aanvullende classificatie (cpv): 90640000 Diensten voor het reinigen en leeghalen van kolken
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Kolkreiniging
Beschrijving: Het onderwerp van deze aanbesteding betreft het reinigen van kolken en lijngoten van de gemeente Huizen. Het betreft hier zowel machinale als handmatige reiniging van kolken en lijngoten.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Deze Overeenkomst wordt afgesloten met één Opdrachtnemer voor de duur van twee (2) jaar met twee (2) eenzijdige verlengingsopties van elk één (1) jaar. De maximale doorlooptijd van de Opdracht is daarmee vier (4) jaar.