2. Procedure
Procedure
Titel: School- en kantoormeubilair
Beschrijving: De scope van de opdracht is: - Het ophalen, refurbishen, leveren, inhuizen en installeren (incl. instructie gebruik) van LingeRijn meubilair; - Het leveren, inhuizen en installeren (incl. instructie gebruik) van nieuw circulair meubilair; - Het leveren, inhuizen en installeren (incl. instructie gebruik) van second life meubilair; - Correctief onderhoud van het geleverde en bestaande meubilair; - Advies bij vervangings- en inrichtingsvraagstukken incl. impactanalyse. Het betreft het volgende meubilair: - Kantoormeubilair (zoals bureaus, bureaustoelen, vergadertafels, vergaderstoelen en kasten); - Schoolmeubilair (zoals leerling tafels theorie, leerling stoelen, krukken); - Recreatiefmeubilair binnen (meubilair voor bijvoorbeeld kantines, personeelsruimten en gangzo-nes). Binnen de scope valt optioneel de volgende dienstverlening: - Maatwerk meubilair; - Inventarisatie en beoordeling van het huidige meubilair; - Ophalen van oud meubilair dat niet meer passend is bij LingeRi Geraamde waarde Op basis van voorgaande jaren wordt verwacht dat voor de totale duur van de overeenkomst de geraamde waarde ongeveer € 2.500.000,- zal zijn. Aan deze inschatting kunnen geen rechten worden ontleend. Maximale waarde De maximale waarde van de raamovereenkomst is € 3.500.000,- voor de gehele looptijd. De verwachting is dat deze maximale waarde niet behaald gaat worden. Opdrachtgever is gerechtigd de raamovereenkomst te beëindigen als voor het einde van de overeengekomen contractduur de genoemde maximale waarde is besteed. Opdrachtgever zal geen kosten of schadevergoeding verschuldigd zijn aan opdrachtnemer.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Aanbestedende dienst heeft ervoor gekozen om de aanbesteding te verrichten via een Europese Openbare procedure. Er is gekozen voor het volgen van een openbare procedure omdat: De transactiekosten van de inschrijvers van een normaal niveau zijn. Ondanks dat gunning plaatsvindt op basis van de beste prijs-kwaliteitverhouding en inschrijvers wordt gevraagd kwaliteitsdocumenten in te dienen, is er geen sprake van een uitzonderlijke offerte uitwerking; Aanbestedende dienst een proportioneel aantal inschrijvingen bij de gekozen procedure verwacht op basis van recent uitgevoerd marktoriëntatie, waardoor met een Europese openbare procedure de meest passende mate van concurrentie kan worden gegenereerd; De gevraagde dienstverlening relatief standaard is binnen de van toepassing zijnde markt. Het onderscheidend vermogen tussen de marktpartijen zit met name in de inrichting van de dienstverlening.
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39100000 Meubilair
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: De scope van de opdracht is: Het ophalen, refurbishen, leveren, inhuizen en installeren (incl. instructie gebruik) van LingeRijn meubilair; Het leveren, inhuizen en installeren (incl. instructie gebruik) van nieuw circulair meubilair; Het leveren, inhuizen en installeren (incl. instructie gebruik) van second life meubilair; Correctief onderhoud van het geleverde en bestaande meubilair; Advies bij vervangings- en inrichtingsvraagstukken incl. impactanalyse. Het betreft het volgende meubilair: Kantoormeubilair (zoals bureaus, bureaustoelen, vergadertafels, vergaderstoelen en kasten); Schoolmeubilair (zoals leerling tafels theorie, leerling stoelen, krukken); Recreatiefmeubilair binnen (meubilair voor bijvoorbeeld kantines, personeelsruimten en gangzones). Binnen de scope valt optioneel de volgende dienstverlening: Maatwerk meubilair; Inventarisatie en beoordeling van het huidige meubilair; Ophalen van oud meubilair dat niet meer passend is bij LingeRijn (al dan niet tegen een vergoeding voor LingeRijn). Geraamde waarde Op basis van voorgaande jaren wordt verwacht dat voor de totale duur van de overeenkomst de geraamde waarde ongeveer € 2.500.000,- zal zijn. Aan deze inschatting kunnen geen rechten worden ontleend. Maximale waarde De maximale waarde van de raamovereenkomst is € 3.500.000,- voor de gehele looptijd. De verwachting is dat deze maximale waarde niet behaald gaat worden. Opdrachtgever is gerechtigd de raamovereenkomst te beëindigen als voor het einde van de overeengekomen contractduur de genoemde maximale waarde is besteed. Opdrachtgever zal geen kosten of schadevergoeding verschuldigd zijn aan opdrachtnemer.
Interne identificatiecode: 1