Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen
Aanvullende classificatie (cpv): 48310000 Software voor het maken van documenten, 48422000 Opvolgingssoftware
Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Arr. Turnhout (BE213)
Land: België
Waarde