809737-2025 - Mededinging
Nederland – Voeding, dranken, tabak en aanverwante producten – Levering cateringproducten
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Levering cateringproducten
Beschrijving: Voor onderhavige opdracht willen wij een ​Raamovereenkomst​ met één Inschrijver sluiten voor het leveren van cateringproducten ten behoeve van het bedrijfsrestaurant in het gemeentehuis in Burgum. Het bedrijfsrestaurant is in eigen beheer van de gemeente. Team facilitair beheert het bedrijfsrestaurant. Deze voorziening is bedoeld voor alleen het personeel van onze gemeente en haar eventuele gasten. De Overeenkomst heeft een totaal geraamde waarde van € 220.000, - exclusief BTW. Deze raming dient ter indicatie van de omvang en er kunnen geen rechten aan worden ontleend. Om tot de maximale opdrachtwaarde te komen verhoogd Aanbestedende Dienst de totaal geraamde waarde met 50%, om te komen tot een maximale opdrachtwaarde van € 330.000, -. Dit in overeenstemming met vigerende jurisprudentie (ECLI:NL:GHDHA:2013:5247).
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 15000000 Voeding, dranken, tabak en aanverwante producten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Niet van toepassing.