809951-2025 - Resultaat
België – Broodproducten, vers gebak en cake – Aankoop en levering van brood en gebak.
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Aankoop en levering van brood en gebak.
Beschrijving: Onder de koepel van Zorg Kortrijk zijn er vijf woonzorgcentra met samen een 450-tal bewoners. Daarnaast is er de centrale keuken, die de maaltijden aan huis op zich neemt alsook maaltijden serveert aan wijkcentra, buitenschoolse kinderopvang en crèches. OCMW Zwevegem heeft 1 woonzorgcentrum en een dienst maaltijden aan huis. Zwevegem bereidt gemiddeld 270 maaltijden per dag. OCMW Menen: de centrale keuken en interne werking van IVA Zorg Menen voorziet dagelijks maaltijden voor de 2 woonzorgcentra (samen 281 bedden), de dag- en woonondersteuning, het restaurant en de thuiszorgdiensten.
Interne identificatiecode: PPP0I4-3345/5085/2025/3345
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 15810000 Broodproducten, vers gebak en cake
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2025/3345 1_1