2. Procedure
Procedure
Titel: Parkeerautomaten 2025 - 2033
Beschrijving: De gemeente is op zoek naar één opdrachtnemer voor het leveren, plaatsen, beheer en onderhoud van parkeerautomaten op straat. De opdrachtnemer moet ook de oude automaten verwijderen en afvoeren. Tijdens de looptijd van de raamovereenkomst zijn minstens 38 parkeerautomaten nodig. Hierbij gaat het om 33 parkeerautomaten op netstroom en 5 parkeerautomaten op zonne-energie. Mogelijk wordt het aantal parkeerautomaten uitgebreid tot 45 parkeerautomaten. Voor deze uitbreiding is het nog niet duidelijk of het gaat om parkeerautomaten op netstroom of parkeerautomaten op zonne-energie. De genoemde aantallen zijn indicatief. Hier kunnen geen rechten aan ontleend worden.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 51214000 Installatiediensten voor parkeermeterapparatuur
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Parkeerautomaten Zeist 2025 - 2033
Beschrijving: De gemeente Zeist is op zoek naar één opdrachtnemer voor het leveren, plaatsen, beheer en onderhoud van parkeerapparatuur op straat.
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 98351100 Diensten voor parkeerruimte
Opties:
Beschrijving van de opties: De initiële looptijd van de raamovereenkomst bedraagt 6 jaar (1 januari 2025 tot 1 januari 2031). Daarna is er een optie tot eenzijdige verlenging van de gemeente van 2 keer 1 jaar (tot uiterlijk 1 januari 2033). Deze verlengingsoptie is afhankelijk van de staat van de apparatuur. Als de apparatuur nog voldoende werkzaam is na 8 jaar (en aan alle eisen van de gemeente voldoet) behoudt de gemeente zich het recht voor om het onderhoudscontract nog twee jaar te verlengen. Dit naar beoordeling van de gemeente.