810335-2025 - Resultaat
België – Diensten voor het uitroeien van ratten – Ontratting van het rioolnet van de gemeenten gelegen in het Brusselse Hoofdstedelijk Gewest
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Ontratting van het rioolnet van de gemeenten gelegen in het Brusselse Hoofdstedelijk Gewest
Beschrijving: Raamovereenkomst betreffende de ontratting van het rioolnet van de gemeenten gelegen in het Brusselse Hoofdstedelijk Gewest, voor een potentiële duur van 8 jaar.
Interne identificatiecode: CSC 2461 (LNV)
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90923000 Diensten voor het uitroeien van ratten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: CSC 2461 (LNV) - 1
Beschrijving: Stad Brussel Oost (180 km)
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: CSC 2461 (LNV) - 2
Beschrijving: Stad Brussel West (210 km)
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: CSC 2461 (LNV) - 3
Beschrijving: Elsene (99 km), Etterbeek (57 km), Evere (70 km), Oudergem (70 km), Schaarbeek (138 km), Sint-Joost-Ten-Node (25 km), Sint-Lambrechts-Woluwe (110 km), Sint-Pieters-Woluwe (120km), Watermaal-Bosvoorde (64 km)
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Titel: CSC 2461 (LNV) - 4
Beschrijving: Anderlecht (184 km), Ganshoren (39 km), Jette (69 km), Koekelberg (19 km), Sint-Agatha-Berchem (40 km), Sint-Gilles (51 km), Sint-Jans-Molenbeek (98 km), Ukkel (175 km), Vorst (73 km)
Interne identificatiecode: 4