2. Procedure
Procedure
Titel: Horecagrondstoffen
Beschrijving: De opdracht betreft het op bestelling leveren van horecagrondstoffen ten behoeve van de horecaopleidingen en overige locaties van de aanbestedende dienst. De opdracht is verdeeld in twee percelen: - Perceel 1: Horecagroothandel voor Food - Non Food producten - Perceel 2: Wijnen De geraamde waarde per jaar is als volgt: perceel 1 € 1.000.000 Perceel 2: € 60.000 Aan de bedragen kunnen geen rechten worden ontleend.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 15000000 Voeding, dranken, tabak en aanverwante producten
Aanvullende classificatie (cpv): 15930000 Wijnen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Horecagroothandel Food - Non Food
Beschrijving: Dit perceel betreft een Horecagroothandel voor het leveren van Food - Non Food producten ten behoeve van de horecaopleidingen en overige locaties van aanbestedende dienst. De raming voor perceel 1 is € 1.000.000 exclusief btw per jaar. Aan deze raming kunnen geen rechten worden ontleend.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De initiële looptijd van de overeenkomst is twee jaar.
Perceel: LOT-0002
Titel: Wijnen
Beschrijving: Dit perceel betreft een Wijnhandel voor het leveren wijnen ten behoeve van de horecaopleidingen en overige locaties van aanbestedende dienst. De raming van perceel 2 is € 60.000 excl. btw per jaar. Aan deze waarde kunnen geen rechten worden ontleend.
Interne identificatiecode: 2
Belangrijkste classificatie (cpv): 15930000 Wijnen