811178-2025 - Mededinging
Nederland – Snoeien van bomen – Onderhoud bomen in de gemeente Lochem
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Onderhoud bomen in de gemeente Lochem
Beschrijving: Circulus organiseert een Europees openbare aanbestedingsprocedure voor het selecteren van twee aannemers voor het onderhoud aan de bomen in de gemeente Lochem. Circulus heeft per jaar gemiddeld een budget beschikbaar van ca. 400.000,- exclusief btw. In 2026 is de verwachting dat beide aannemers voor ca. € 150.000,- aan deelopdrachten kunnen uitvoeren. De daaropvolgende jaren kan de jaaromzet wijzigingen doordat het door Circulus te snoeien aandeel groter gaat worden. Met dien verstande dat de omzet per aannemer een minimale ondergrens van ca. € 50.000,- per jaar heeft.
Interne identificatiecode: CB-2601-500
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77341000 Snoeien van bomen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Optie tot verlenging