811343-2025 - Mededinging
Nederland – Hijsinstallaties – Vervanging theatermechanische hijsinstallaties
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Vervanging theatermechanische hijsinstallaties
Beschrijving: In opdracht van de gemeente Barendrecht wordt in de zomer van 2026 de hijsinstallaties van Theater het Kruispunt te Barendrecht vervangen De 'theatermechanische installaties' in de Grote zaal bestaat hoofdzakelijk uit: - Computerbesturing - 21 decortrekken - 2 zaaltrekken
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 42416300 Hijsinstallaties
Aanvullende classificatie (cpv): 48620000 Besturingssystemen, 51100000 Installatie van elektrische en mechanische uitrusting
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1