811584-2025 - Resultaat
België – Bouwwerkzaamheden – Brandweerzone Rivierenland : Nieuwbouw van de brandweerpost Rupel te Rumst
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: Brandweerzone Rivierenland : Nieuwbouw van de brandweerpost Rupel te Rumst
Beschrijving: Opdracht 1 : Algemene aanneming
Interne identificatiecode: S1312/Opdracht 1
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: S1312/Opdracht 1 - 1
Beschrijving: Opdracht : Algemene aanneming
Interne identificatiecode: 1