2. Procedure
Procedure
Titel: Schoonmaakproducten, - materialen en wegwerp-hygiëneproducten
Beschrijving: Schoonmaakproducten, - materialen en wegwerp-hygiëneproducten
Interne identificatiecode: PPP0YG-295/5191/SMI-2025-014
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39800000 Producten voor schoonmaken en poetsen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Schoonmaakproducten en - materialen
Beschrijving: Schoonmaakproducten en - materialen
Interne identificatiecode: SMI-2025-014_1
Perceel: LOT-0002
Titel: Wegwerp-hygiëneproducten
Beschrijving: Wegwerp-hygiëneproducten
Interne identificatiecode: SMI-2025-014_2