813237-2025 - Mededinging
Nederland – Straatveegvoertuigen – Levering van multifunctionele werktuigdragers met onkruidborstelarm
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Levering van multifunctionele werktuigdragers met onkruidborstelarm
Beschrijving: Opdracht Irado is verantwoordelijk voor het beheer en onderhoud van de openbare ruimte. Voor deze werkzaamheden zijn diverse machines benodigd, waaronder multifunctionele werktuigdragers met onkruidborstelarm die kunnen worden ingezet voor het verwijderen van onkruid en het uitvoeren van schoonmaak- en veegwerkzaamheden. De huidige werktuigdragers zijn inmiddels volledig afgeschreven en bevinden zich aan het einde van hun technische levensduur. Dit leidt tot meer storingen, hogere onderhoudskosten en een afname van de inzetbaarheid. Hierdoor komt de continuïteit en betrouwbaarheid van de werkzaamheden onder druk te staan. Daarnaast is het werkgebied van Irado vergroot, waardoor er extra capaciteit nodig is om de onderhoudswerkzaamheden in de openbare ruimte effectief te kunnen uitvoeren. De bestaande vloot is hiervoor onvoldoende toereikend. Om de kwaliteit, veiligheid en bedrijfszekerheid van de uitvoering te waarborgen, is het noodzakelijk om de huidige werktuigdragers te vervangen en de vloot uit te breiden. De doelstelling van Irado is het sluiten van een raamovereenkomst met één leverancier, met een initiële looptijd van één maal vier jaar. Binnen de scope van deze Europese aanbesteding vallen: Levering multifunctionele werktuigdrager inclusief onkruidborstelarm; Optioneel all-in onderhoud, service en keuringcontract gedurende de geoffreerde garantieperiode.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34144430 Straatveegvoertuigen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000