813590-2025 - Resultaat
België – IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning – Raamovereenkomst voor een “corporate compliance screening solution”
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor een “corporate compliance screening solution”
Beschrijving: Raamovereenkomst voor een “corporate compliance screening solution”
Interne identificatiecode: Delcredere-1578-SDCR
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Delcredere-1578-SDCR - 1
Interne identificatiecode: 1