2. Procedure
Procedure
Titel: Soorten Management Plan Duiven en Westervoort
Beschrijving: De opdracht bestaat uit het per afzonderlijke gemeente: - uitvoeren van een gebiedsgericht onderzoek naar gebouwgebonden diersoorten; - opstellen van een Soortenmanagementplan op basis van het gebiedsgerichte onderzoek; - opstellen van de aanvraag van de gebiedsgerichte ontheffing op basis van het Soortenmanagementplan; - monitoring van de maatregelen gedurende een periode van 10 jaar.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90721700 Diensten voor bescherming van bedreigde planten- en diersoorten
Aanvullende classificatie (cpv): 73000000 Onderzoek en ontwikkeling, en aanverwante adviezen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Opties:
Beschrijving van de opties: Naar aanleiding van de verkregen data en/of omstandigheden tijdens het veldonderzoek kan het noodzakelijk zijn om aanvullende werkzaamheden uit te voeren. In voorkomend geval maken deze onderdeel uit van deze opdracht.