814549-2025 - Resultaat
Nederland – Onderzoek en ontwikkeling, en aanverwante adviezen – 9-D-0007058-25 Dataverzameling voor onderzoek
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: 9-D-0007058-25 Dataverzameling voor onderzoek
Beschrijving: Gemeente Rotterdam is op zoek naar nieuwe opdrachtnemers voor dataverzameling, ten behoeve van onderzoeken die door de gemeente worden uitgevoerd. De werkzaamheden betreffen het werven van respondenten (bijvoorbeeld door het maken en versturen van uitnodigingsbrieven), het vormgeven, programmeren, afnemen en verwerken van digitale, telefonische, face-to-face of schriftelijke vragenlijsten en het houden van volledig gestructureerde interviews. Tevens omvat het de logistieke planning , het bijeenbrengen van de onderzoeksresultaten, het scannen van op papier opgehaalde resultaten en het opleveren van het resulterende databestand.
Interne identificatiecode: 9-D-0007058-25 Dataverzameling voor onderzoek
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 73000000 Onderzoek en ontwikkeling, en aanverwante adviezen
Aanvullende classificatie (cpv): 79300000 Markt- en economieonderzoek; enquêtes en statistieken, 79720000 Onderzoeksdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1: Grote nadere opdrachten (> €40.000)
Beschrijving: Nadere opdrachten met een geraamde omvang hoger dan €40.000
Interne identificatiecode: 685e62d1f26a35066973f2ab
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2: Kleine nadere opdrachten (≤ €40.000)
Beschrijving: Nadere opdrachten met een geraamde omvang tot en met €40.000.
Interne identificatiecode: 685e62d1f26a35066973f2ae