2. Procedure
Procedure
Titel: ICT Managed Service Provider
Beschrijving: Deze opdracht heeft betrekking op het contracteren van één Managed Service Provider (MSP) die Nictiz ondersteunt binnen een co-managed beheermodel. De MSP fungeert als strategische en operationele partner van de interne ICT-organisatie en is verantwoordelijk voor het leveren van geïntegreerde ICT-dienstverlening, gericht op stabiliteit, continuïteit, beveiliging en doorontwikkeling van de ICT-omgeving. De samenwerking kenmerkt zich door duidelijke taakverdeling, transparantie, professionele uitvoering en een gezamenlijke focus op kwaliteit, hospitality en gebruikerservaring. €4.000.000,- op basis van een schatting op de huidige situatie.
Interne identificatiecode: 001
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
Aanvullende classificatie (cpv): 51600000 Installatie van computers en kantooruitrusting
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Deze opdracht heeft betrekking op het contracteren van één Managed Service Provider (MSP) die Nictiz ondersteunt binnen een co-managed beheermodel. De MSP fungeert als strategische en operationele partner van de interne ICT-organisatie en is verantwoordelijk voor het leveren van geïntegreerde ICT-dienstverlening, gericht op stabiliteit, continuïteit, beveiliging en doorontwikkeling van de ICT-omgeving. De samenwerking kenmerkt zich door duidelijke taakverdeling, transparantie, professionele uitvoering en een gezamenlijke focus op kwaliteit, hospitality en gebruikerservaring. 0
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: -