81626-2023 - MededingingNederland-Apeldoorn: Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde en planning
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Herhuisvesting Brandweer-VNOG a/d Matenpoort te Apeldoorn
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
71240000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde en planning
II.1.4.
Korte beschrijving
Het Project
Gemeente Apeldoorn is voornemens om, in samenwerking met de VNOG (Veiligheidsregio Noord- en Oost-Gelderland), een nieuwe brandweerkazerne inclusief hoofdkantoor te realiseren ten behoeve van de herhuisvesting van de Brandweer-VNOG.
De beoogde locatie voor deze centrale huisvesting is gelegen aan De Matenpoort; i.c. zijnde de percelen Molenmakershoek 28 en Wagenmakershoek 9 op het bedrijventerrein Matenhoek.
De Opdrachten
Deze tender bestaat uit twee opdrachten die onderverdeeld zijn in twee percelen: Installatietechnische Ontwerp- en advieswerkzaamhedenBouwkundige Ontwerp- en advieswerkzaamheden
Type procedure
De Aanbesteder heeft ervoor gekozen om de opdrachten aan te besteden door middel van een Europese niet-openbare procedure. De niet-openbare procedure bestaat uit twee fasen: de Selectiefase en de Inschrijvingsfase.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend voor alle percelen
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Bouwkundige Ontwerp- en advieswerkzaamheden
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Perceel 1 betreft de selectiefase van de aanbesteding voor de opdracht "Bouwkundige ontwerp- en adviesdiensten" (architect inclusief constructeur en brandveiligheidsadviseur) ten behoeve van het project Nieuwbouw brandweerkazerne en hoofdkantoor VNOG aan de Matenpoort te Apeldoorn. Voor de nadere project- en opdrachtomschrijving, de aanbestedingsprocedure, de minimumeisen en de selectiecriteria wordt verwezen naar het document Selectieleidraad Bouwkundige Ontwerp- en adviesdiensten.
Installatietechnische Ontwerp- en advieswerkzaamheden
Perceel nr.: 2
71321000 Technische ontwerpdiensten voor mechanische en elektrische installaties voor gebouwen
Perceel 2 betreft de selectiefase van de aanbesteding voor de opdracht "Installatietechnische ontwerp- en adviesdiensten" (installatieadviseur inclusief bouwfysisch adviseur) ten behoeve van het project Nieuwbouw brandweerkazerne en hoofdkantoor VNOG aan de Matenpoort te Apeldoorn. Voor de nadere project- en opdrachtomschrijving, de aanbestedingsprocedure, de minimumeisen en de selectiecriteria wordt verwezen naar het document Selectieleidraad Installatietechnische Ontwerp- en adviesdiensten.