2. Procedure
Procedure
Titel: Afval management systeem
Beschrijving: Afval management systeem, applicatie voor het ondersteunen van de primaire processen bij Cyclus. 1 applicatie
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72200000 Softwareprogrammering en -advies
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: applicatie
Beschrijving: applicatie tbv afval management 1 applicatie
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende classificatie (cpv): 48920000 Kantoorautomatiseringssoftware