2. Procedure
Procedure
Titel: Particuliere woningverbetering Lelystad Oost
Beschrijving: Deze aanbestedingsprocedure is gericht op het contracteren van een gekwalificeerde en geschikte Opdrachtnemer voor de uitvoering van het project ‘Particuliere woningverbetering Lelystad Oost’. Dit project beoogt de verbetering van particuliere woningen binnen het genoemde gebied. Een nadere en gedetailleerde beschrijving van de aard en omvang van de opdracht, alsmede de gestelde eisen en voorwaarden, is opgenomen in de selectieleidraad. Voor nadere informatie over de hoeveelheid en omvang van de opdracht wordt verwezen naar de gedetailleerde beschrijving in de selectieleidraad.
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
Aanvullende classificatie (cpv): 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Particuliere woningverbetering
Beschrijving: Een volledige en gedetailleerde omschrijving van de aard, omvang en specifieke inhoud van de opdracht is opgenomen in de selectieleidraad en de bijbehorende bijlagen..
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De Raamovereenkomst heeft een initiële looptijd van vier (4) jaar en gaat op 1 januari 2026 in. Naast de vaste looptijd voorziet de Raamovereenkomst voor de gemeente Lelystad de mogelijkheid de Raamovereenkomst eenzijdig optioneel te verlengen met tweemaal (2) een periode van twaalf (12) maanden onder gelijkblijvende voorwaarden.