2. Procedure
Procedure
Titel: Belegde broodjes t.b.v. personeelscatering
Beschrijving: Opdrachtgever is op zoek naar één leverancier voor de levering van belegde broodjes en ten behoeve van het personeelsrestaurant en de vergader- en evenementenservice van het MUMC+. De initiële duur van de raamovereenkomst bedraagt vier (4) jaar met de mogelijkheid om de raamovereenkomst te verlengen door het Maastricht UMC+, voor de periode van twee (2) maal één (1) jaar. De maximale waarde van de raamovereenkomst bedraagt €2.250.000,- over de uiterste contracttermijn van zes (6) jaar.
Interne identificatiecode: 2025-003
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 15811511 Belegde broodjes
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: De levering van belegde broodjes ten behoeve van de personeelscatering
Beschrijving: Opdrachtgever is op zoek naar één leverancier voor de levering van belegde broodjes en ten behoeve van het personeelsrestaurant en de vergader- en evenementenservice van het MUMC+.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De initiële duur van de raamovereenkomst bedraagt vier (4) jaar met de mogelijkheid om de raamovereenkomst te verlengen door het Maastricht UMC+, voor de periode van twee (2) maal één (1) jaar.