2. Procedure
Procedure
Titel: Aanstellen van een controlebureau voor het uitvoeren van technische controle bij het ontwerp en de uitvoering van het investeringsproject “Casino-Kursaal” te Knokke-Heist
Beschrijving: Aanstellen van een controlebureau voor het uitvoeren van technische controle bij het ontwerp en de uitvoering van het investeringsproject “Casino-Kursaal” te Knokke-Heist
Interne identificatiecode: PPP07M-2634/5082/2024/2634/CON/TB
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71356100 Technische controlediensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2024/2634/CON/TB 1_1
Aanvullende classificatie (cpv): 71318000 Technische advies- en raadgevingsdiensten