2. Procedure
Procedure
Titel: Video-hardware AVC
Beschrijving: Aanbesteding voor de aanschaf en installatie van Video-hardware voor het AVC.
Interne identificatiecode: T129951
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 32320000 Televisie- en audiovisuele uitrusting
Aanvullende classificatie (cpv): 32321300 Audiovisuele materialen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000