See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: 57/52/3/25/012 - Projects North. Aanleggen en vernieuwen van sporen en spoortoestellen in bundel- en bijsporen en aanleggen van dienstpaden. Raamovereenkomst
Beschrijving: Deze werken betreffen voornamelijk: − aanleg en vernieuwing van spoortoestellen in hoofdzakelijk bijspoor; − aanleg en vernieuwing van spoorstaven, dwarsliggers en ballast in hoofdzakelijk bijspoor. − verschuiven (onderstopwerken) van sporen en spoortoestellen; − afgraven van grond en ballast met overname; − afhalen, lossen en verwerken of ziften van ballast; − aanleg van zij- en verkeerspaden en dienstovergangen; − uitvoeren van aluminothermische lassen; − voorzien van een werfinrichting; − plaatsen van een afwateringssysteem; − kabelwerken (verplaatsen, verdiepen van kabels); − plaatsen van kabelsleuven, wachtbuizen en trekputten; − uitbreken en (her)aanleggen van bevloering in en rond de sporen; − plaatsen en afbreken van tijdelijke snelheidsseinen; − verhandelen van verschillende spoormaterialen; − overname van diverse (uitbraak) (spoor)materialen; − ter beschikking stellen van hydraulische kraan en vrachtwagen met bediende; − ter beschikking stellen van gekwalificeerde spoorwegarbeiders
Interne identificatiecode: 5752325012
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45234116 Leggen van sporen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 5752325012 - Projects North. Aanleggen en vernieuwen van sporen en spoortoestellen in bundel- en bijsporen en aanleggen van dienstpaden. Raamovereenkomst
Beschrijving: Projects North. Aanleggen en vernieuwen van sporen en spoortoestellen in bundel- en bijsporen en aanleggen van dienstpaden Raamovereenkomst
Interne identificatiecode: 1