817904-2025 - Resultaat
Nederland – Wegdekwerkzaamheden voor straten – Onderhoudscontract Wegen 2026-2029
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: Onderhoudscontract Wegen 2026-2029
Beschrijving: De afdeling Beheer en Realisatie is onderdeel van de Gemeente Wageningen en is medeverantwoordelijk voor het op niveau brengen en (onder-) houden van de wegverharding binnen de gemeentegrenzen van Wageningen. Deze opdracht betreft het elementenonderhoud en gesloten (asfalt- betonverhardingen) verhardingen. Ten behoeve van deze taken, zoekt de Gemeente een Opdrachtnemer die deze werkzaamheden voor haar gaat voorbereiden en uitvoeren. Deze Opdrachtnemer (Aannemer) zal deze werkzaamheden dagelijks uitvoeren waarbij alle benodigde werkzaamheden en inzet van al het materieel volledig emissieloos uitgevoerd dienen te worden en de opdrachtnemer dient de werkzaamheden zelfstandig voor te bereiden en in te plannen (dit staat voor hoofdaannemer en onderaannemer/derde(n)). 800.000
Interne identificatiecode: EU 2025-29
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45233252 Wegdekwerkzaamheden voor straten
Aanvullende classificatie (cpv): 45233253 Wegdekwerkzaamheden voor voetpaden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: De afdeling Beheer en Realisatie is onderdeel van de Gemeente Wageningen en is medeverantwoordelijk voor het op niveau brengen en (onder-) houden van de wegverharding binnen de gemeentegrenzen van Wageningen. Deze opdracht betreft het elementenonderhoud en gesloten (asfalt- betonverhardingen) verhardingen.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Ja, het contract betreft een duur van 2x2 jaar met als extra optie een verlenging van 2 x 1 jaar beschikbaar middels emissie eisen