81834-2025 - Resultaat
België – Zakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiliging – Raamovereenkomst ondersteuning financiële diensten tijdens SAP S/4HANA implementatie
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst ondersteuning financiële diensten tijdens SAP S/4HANA implementatie
Beschrijving: Raamovereenkomst ondersteuning financiële diensten tijdens SAP S/4HANA implementatie
Interne identificatiecode: GAC_2024_03352
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79000000 Zakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiliging
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: GAC_2024_03352 - 1
Interne identificatiecode: 1