2. Procedure
Procedure
Titel: Schoonmaakdienstverlening Scholen(groepen)
Beschrijving: De aanbesteding betreft het schoonmaakonderhoud van scholen in het voortgezet onderwijs. Eventuele afroepwerkzaamheden zoals glasbewassing kunnen onderdeel uitmaken van de aanbesteding. De afroepwerkzaamheden zijn in alle gevallen optionele werkzaamheden. Zie aanbestedingsleidraad voor een overzicht van de situatie per perceel. De omvang van de opdracht betreft schoonmaakdienstverlening van vijf scholen(groepen) onderverdeeld in vijf percelen. Zie aanbestedingsleidraad paragraaf 1.3 en 1.4 voor een overzicht van de omvang per perceel.
Interne identificatiecode: -
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: De keuze voor de openbare procedure is gebaseerd op de hoeveelheid marktpartijen die mogelijk belangstelling hebben voor de Opdracht en de administratieve lasten die gemoeid zijn met het opstellen en indienen van een Inschrijving. Hierbij is rekening gehouden met de grootte van de markt, de ervaring en kennis van de projectmanagementorganisatie die nodig is om de Opdracht uit te voeren en de schaarste momenteel op de markt.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90919300 Schoonmaken van scholen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1: OMO Scholengroep De Langstraat
Beschrijving: 5 locaties - Walewyc Mavo (samen met Dr Mollercollege) - Dr Mollercollege (samen met Walewyc Mavo) - d’Oultremontcollege - van Haestrechtcollege - De Overlaat (waalwijk)
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: -
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2: OMO Scholengroep Bergen op Zoom
Beschrijving: 4 locaties - ’t Ravelijn (Steenbergen) - Mollerlyceum (BoZ) - Mollerlyceum Noordzijde (BoZ) - ZuidWestHoek college (Ossendrecht)
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: Perceel 3: Parmant Scholen
Beschrijving: 6 locaties - Parmant Antoon - Parmant Florian - Parmant Aloysius/Innova - ATC Praktijkschool - Parmant Joris - Parmant Helder
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Titel: Perceel 4: OMO Scholengroep Helmond
Beschrijving: 5 locaties - Carolus Borromeus College - Dr. Knippenberg College - Sporthal de Knip - Praktijkcollege Helmond - Vakcollege Helmond
Interne identificatiecode: 4
Perceel: LOT-0005
Titel: Perceel 5: Van Maerlantlyceum
Beschrijving: 1 locatie - Van Maerlantlyceum
Interne identificatiecode: 5