2. Procedure
Procedure
Titel: Z25002654 Onderhoudsbestek 'Gemengde vaste planten 2026-2028'
Beschrijving: a. onderhoud gemengde vaste plantvakken inclusief hagen Gouden Leeuwplein b. inboet vaste planten 2 jaar
Interne identificatiecode: Z25002654
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlenging van 2 maal 1 jaar