819689-2025 - Mededinging
België – Instrumentarium voor sterilisatie, desinfectie en reiniging – Apparatuur CSA 2025
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Apparatuur CSA 2025
Beschrijving: Via deze opdracht wenst VITAZ vzw over te gaan tot de aankoop van apparatuur ten behoeve van de Centrale Sterilisatie Afdeling. Binnen een herstructureringsproject van de actuele activiteiten van de CSA op campussen Beveren, Lokeren en Sint-Niklaas dient campus Sint-Niklaas uitgerust te worden met vier of vijf nieuwe was- en desinfectietoestellen, eventueel een tunnelwasser of alternatief, drie ultrasoon voorreinigingsmeubels en één karrenwas-installatie. Voor campus Lokeren wordt een manueel voorspoelmeubel voorzien. De aanbesteder beoogt de meest moderne apparatuur die beantwoordt aan de actuele normen en regelgeving met betrekking tot CSA in ziekenhuizen. De leverancier van de apparatuur zal instaan voor levering en installatie, afwerking, ingebruikstelling, validatie, opleiding van de eindgebruiker, service en onderhoud. Met betrekking tot service en onderhoud van de apparatuur zal de aanbesteder een onderhoudscontract afsluiten met de leverancier vanaf het aflopen van de waarborgtermijn.
Interne identificatiecode: PPP0OF-1230/5544/2025AKDJDM1554
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33191000 Instrumentarium voor sterilisatie, desinfectie en reiniging
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2025AKDJDM1554_1