82051-2024 - Resultaat
Nederland – Wegvervoersdiensten – Doelgroepenvervoer Regio Midden-Brabant
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Doelgroepenvervoer Regio Midden-Brabant
Beschrijving: Doel van aanbesteding is het inkopen van benodigde vervoercapaciteit (voertuig en chauffeur) voor de uitvoering van zowel vraagafhankelijk als routevervoer. Een grote mate van flexibiliteit en (keten)partnerschap gedurende de opdracht is voor Het regiovervoer Midden-Brabant (RMB) een belangrijk aspect hierbij. Voor de inzet van de vervoercapaciteit wordt gewerkt vanuit een basepoint. Een basepoint wordt gehanteerd voor de berekening van de inzettijd die de regiecentrale bepaalt. Een dienst start hiermee altijd vanaf een basepoint en eindigt op datzelfde basepoint. De basepoints zijn gebaseerd op viercijferige, twee letterige postcodegebieden. De werking van de basepoints wordt nader uitgewerkt in het programma van eisen. Wij eisen dat de vervoerder aan alle genoemde eisen en bepalingen voldoet. Met het doen van een inschrijving conformeert de vervoerder zich aan het Programma van Eisen. 20000000
Interne identificatiecode: BRMB/AANB/VERV/2024
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 60100000 Wegvervoersdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 60112000 Openbaarvervoersdiensten, 60120000 Taxidiensten, 60130000 Diensten voor speciaal personenvervoer over land, 60140000 Personenvervoer zonder dienstregeling
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1: Vraag afhankelijk vervoer
Beschrijving: 1. Het gaat om Wmo-ritten die een reiziger zelf boekt (of die namens de reiziger worden ingeboekt), met inachtneming van toestemming en indicaties vanuit de Gemeente op grond van de Wet maatschappelijke ondersteuning. 2. Het betreft ook ritten van de vrije reiziger (CVV) die een reiziger zelf boekt (of die namens de reiziger worden ingeboekt); 3. Uiterlijk 2026 betreft het ritten als onderdeel van het vervoersconcept Gedeelde Mobiliteit van de Provincie Noord-Brabant, in de vorm van hub- en haltetaxi; dit vervangt op dat moment punt 2. 10000000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Een (raam)overeenkomst met een van een initiële looptijd van zes (6) jaar (1 augustus 2024 tot en met 31 juli 2030) met een optie tot verlenging met twee (2) periodes van twee (2) jaar.
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2: Routevervoer
Beschrijving: 1. Het gaat om ritten die overwegend een cyclisch en routinematig karakter hebben, die op basis van de gemeentelijke verordening recht hebben op aangepast vervoer per taxi tussen een huisadres of opstapplaats en school collectief vervoerd worden; 2. Het gaat om ritten die cyclisch en routinematig gepland worden van personen die in het kader van de SW-vervoer nodig hebben en collectief vervoerd worden; 3. Op basis van specifieke indicaties gelden bijzondere voorwaarden voor het vervoer. Bijvoorbeeld voor het meenemen van hulpmiddelen, maar ook in de vorm van specifieke begeleiding vanuit de vervoerder, een externe begeleider, beperkingen in combineren met andere leerlingen/ reizigers, vaste zitplaatsen en de inzet van een vaste chauffeur. 10000000
Interne identificatiecode: 2