2. Procedure
Procedure
Titel: 31201543: Reconstructie Knooppunt Amstel
Beschrijving: Deze aankondiging heeft betrekking op een onderdeel van het programma Zuidasdok, te weten: de reconstructie van het knooppunt Amstel, tot en met de toe- en afrit van de S109. Met deze reconstructie wordt een hoofd- en parallelstructuur gerealiseerd. De werkzaamheden bestaan onder andere uit: realiseren van weginfrastructuur, Dynamisch Verkeers Management (DVM), openbare verlichting en het aanpassen van onderliggend wegennet. Onder de weginfrastructuur vallen o.a. verschillende kunstwerken (waaronder vervangen van één bestaande brug en realiseren van twee nieuwe bruggen over de Amstel), grondkeringen en geluidschermen. De aanbesteder is voornemens om een koepelovereenkomst te sluiten met één opdrachtnemer. (e.e.a. in afwijking van de vooraankondiging waarin gesproken wordt over een raamovereenkomst) Onderwerp van de koepelovereenkomst is de reconstructie van het knooppunt Amstel (KNA) en zal in delen worden opgedragen. Het ontwerp en de realisatie van de zuidelijke hoofd- en parallelstructuur van KNA zal, gelijktijdig met het gunnen van de koepelovereenkomst, als eerste deelovereenkomst worden opgedragen. Het ontwerp en de realisatie van de noordelijke hoofd- en parallelstructuur van KNA kan door middel van een deelovereenkomst op een later moment worden opgedragen. Overwegingen die bij het opdragen van de deelovereenkomst voor het ontwerp en de realisatie van de noordelijke hoofd- en parallelstructuur KNA een belangrijke rol spelen zijn: - positieve bestuurlijke besluitvorming en - de gebleken voldoende performance van de opdrachtnemer ten aanzien van de zuidelijke hoofd- en parallelstructuur.
Interne identificatiecode: 31201543
Type procedure: Concurrentiegerichte dialoog
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45233000 Aanleg van snelwegen en wegen
Aanvullende classificatie (cpv): 45221100 Bruggenbouwwerkzaamheden, 71340000 Geïntegreerde technische diensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Reconstructie Knooppunt Amstel
Beschrijving: Zie Hoofdopdracht Zie hoofdopdracht
Interne identificatiecode: 1