2. Procedure
Procedure
Titel: Terreinonderhoud RVB huurpanden
Beschrijving: De aan te besteden opdracht betreft het dagelijks beheer van de terreinen rond de gehuurde (kantoor)panden van het Rijksvastgoedbedrijf, waarvoor Rijkswaterstaat de facilitaire verantwoordelijkheid heeft. Het gaat in totaal om de terreinen van 13 kantoorlocaties door geheel Nederland.
Interne identificatiecode: 31214009
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77314000 Onderhoud van terreinen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Terreinonderhoud RVB huurpanden - Perceel 1 Noord-West
Beschrijving: De aan te besteden opdracht betreft het dagelijks beheer van de terreinen rond de gehuurde (kantoor)panden van het Rijksvastgoedbedrijf, waarvoor Rijkswaterstaat de facilitaire verantwoordelijkheid heeft. Het gaat in totaal om terreinen op 6 RWS kantoorlocaties in Noord en West Nederland.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Meerwerk in deze aanbesteding betreft meerdere stelposten en herzieningsclausules, die in meer detail zijn omschreven in de aanbestedingsleidraad.
Perceel: LOT-0002
Titel: Terreinonderhoud RVB huurpanden - Perceel 2 Zuid-Oost
Beschrijving: De aan te besteden opdracht betreft het dagelijks beheer van de terreinen rond de gehuurde (kantoor)panden van het Rijksvastgoedbedrijf, waarvoor Rijkswaterstaat de facilitaire verantwoordelijkheid heeft. Het gaat in totaal om terreinen op 4 kantoorlocaties van RWS in Zuid en Oost Nederland.
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: Terreinonderhoud RVB huurpanden - Perceel 3 KNMI
Beschrijving: De aan te besteden opdracht betreft het dagelijks beheer van de terreinen rond de gehuurde (kantoor)panden van het Rijksvastgoedbedrijf, waarvoor Rijkswaterstaat de facilitaire verantwoordelijkheid heeft. Het gaat in totaal om terreinen op 3 kantoorlocaties van de KNMI door geheel Nederland.
Interne identificatiecode: 3