Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30200000 Computeruitrusting en -benodigdheden
Aanvullende classificatie (cpv): 32250000 Mobiele telefoons
Opties:
Beschrijving van de opties: -
Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): West-Noord-Brabant (NL411)