823732-2025 - Mededinging
Nederland – Tolkdiensten – Tolkendienstverlening
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Tolkendienstverlening
Beschrijving: De gemeente Smallingerland wil door middel van een Europese openbare aanbesteding een nieuwe raamovereenkomst sluiten met één opdrachtnemer voor het vervullen van de opdrachten omtrent tolkendienstverlening. €500000
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79540000 Tolkdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 79530000 Vertaaldiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De beoogde ingangsdatum van de nieuwe raamovereenkomst is 1 januari 2026. De Raamovereenkomst heeft een initiële looptijd van twee (2) jaar. Hierna start mogelijk een verlengingsoptie van twee (2) x één (1) jaar, welke eenzijdig door de gemeente Smallingerland te lichten is.