2. Procedure
Procedure
Titel: Taxaties en contra-expertise
Beschrijving: Gasunie streeft er met deze opdracht naar dat taxaties worden uitgevoerd voor (gas)stations, inclusief de bijbehorende gebouwen, installaties en het leidingwerk binnen de hekken, die resulteren in objectieve en betrouwbare taxatiewaarden die geschikt te zijn voor het afsluiten en beheren van brand- en aanverwante verzekeringen. Daarnaast beoogt Gasunie het beschikbaar hebben van contra-expertisediensten, zodat in geval van schade een deskundige en onafhankelijke beoordeling plaatsvindt. De geraamde waarde voor de gehele looptijd van de raamovereenkomst bedraagt naar schatting €1.200.000. Deze geraamde waarde betreft het totale bedrag, exclusief omzetbelasting en exclusief indexatie, met inbegrip van opties en verlengingen zoals in deze leidraad aangegeven. Deze cijfers zijn gebaseerd op beschikbare historische gegevens en relevante toekomstverwachtingen. U kunt hieraan geen rechten ontlenen. De maximumwaarde van de raamovereenkomst over de volledige looptijd van de raamovereenkomst bedraagt €2.000.000 exclusief btw en exclusief indexatie.
Interne identificatiecode: WS2792270153
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 70000000 Makelaarsdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 79990000 Diverse zakelijke diensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Gasunie streeft er met deze opdracht naar dat taxaties worden uitgevoerd voor (gas)stations, inclusief de bijbehorende gebouwen, installaties en het leidingwerk binnen de hekken, die resulteren in objectieve en betrouwbare taxatiewaarden die geschikt te zijn voor het afsluiten en beheren van brand- en aanverwante verzekeringen. Daarnaast beoogt Gasunie het beschikbaar hebben van contra-expertisediensten, zodat in geval van schade een deskundige en onafhankelijke beoordeling plaatsvindt.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De raamovereenkomst heeft een initiële looptijd van 1 jaar. De verwachte ingangsdatum van de overeenkomst is 01-04-2026. De looptijd van de raamovereenkomst kan worden verlengd met 7 maal 1 jaar.