2. Procedure
Procedure
Titel: Levering, reparatie en onderhoud van 2 schuimblusvoertuigen
Beschrijving: Met de aan te schaffen voertuigen wil de VRR de volgende doelstellingen behalen: 1. De voertuigen worden gebruikt voor het uitvoeren van o.a. de volgende taken en functies: a) Schuimblussing bij het bestrijden van vloeistof- en oppervlaktebrand; b) Beheersen van plasbranden of plassen van cryogene stoffen; c) Afdekken vloeistoffen met brandgevaar of toxische eigenschappen; d) Met schuim verdringen van brandbare gassen in ruimten; e) Inzetbaar als watertankwagen bij een tekort aan bluswater. Bijvoorbeeld langs wegen, spoorwegen en natuurgebieden; f) Inzetbaar bij brandbestrijding voor een grootschalige defensieve buitenaanval door middel van de monitor(en). 2. Uitvoering van onderhoud- en reparatiewerkzaamheden en keuringen voor een maximale inzetbaarheid tegen minimale exploitatiekosten. 3. Leveren van onderdelen aan de VRR welke door de eigen technische dienst van de VRR bij reparatie- en onderhoudswerkzaamheden toegepast kunnen worden. 4. Een gedegen opleiding waardoor alle gebruiker 2 voertuigen
Interne identificatiecode: 780413
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34144213 Brandweerwagens
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De VRR wil een leveringsovereenkomst afsluiten voor een periode van 2 jaar. Voor reparatie, onderhoud en keuring is de VRR voornemens om per voertuig een onderhoudsovereenkomst voor vijf (5) jaar, met daarnaast een (1) optie tot verlenging vijf (5) jaar en vijf (5) opties tot verlenging van ieder één (1) jaar aan te gaan met de inschrijver. VRR heeft hiervoor conceptovereenkomsten opgesteld. Zie hiervoor bijlagen 3 en 4.