825534-2025 - Resultaat
België – Parkonderhoud – Raamovereenkomst Parkbeheer Landscommanderij Alden Biesen
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst Parkbeheer Landscommanderij Alden Biesen
Beschrijving: groenonderhoud in de oranjerietuin, de tuin van de landcommandeurs, de gerenoveerde Engelse tuin, de gazons binnen en rond de gebouwen, de grasvelden van de Maastrichterallee en de Engelse tuin, de parkeerruimten, de hagen rond de hoogstamboomgaarden, snoeiwerken, onderhoud van de verhardingen (kassei, klinkers, dolomiet).
Interne identificatiecode: ANB/TB/TOO/2025/157
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77313000 Parkonderhoud
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: ANB/TB/TOO/2025/157 - 1
Interne identificatiecode: 1