825596-2025 - Mededinging
Nederland – Gezondheidsdiensten – ARBO dienstverlening
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: ARBO dienstverlening
Beschrijving: ARBO diensten euro 425000
Interne identificatiecode: 1416
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 85100000 Gezondheidsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Contractjaren