82623-2022 - ResultaatNederland-Utrecht: Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
MBO Utrecht - Organisatieadviseur (12-16 uur p/w)
Referentienummer: MBOUTR_0004
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
II.1.4.
Korte beschrijving
MBO Utrecht is op zoek naar een Organisatieadviseur.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Inhuur Organisatieadviseur bij MBO Utrecht