2. Procedure
Procedure
Titel: Aankondiging in geval van vrijwillige transparantie vooraf
Beschrijving: De huidige (raam)overeenkomst betreft de huur en het beheer van flexibele servercapaciteit, ingericht voor gebruik ten behoeve van reguliere kantoorautomatiseringsdiensten en hosting van bedrijfsapplicaties. Dienstverlening van huidige leverancier wordt met ca 6 maanden verlengd
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1