Soort aanbestedende dienst Publiekrechtelijke instelling
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
NU Curio U036 Secretaris examencommissie Zorg & Welzijn
Referentienummer: T11785
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
II.1.4.
Korte beschrijving
Deze opdracht komt voort uit het DAS Inhuur - Ondersteuning voor onderwijs. De opdracht ziet op het tijdelijk inzetten van een Secretaris ten behoeve van de Examencommissie Zorg en Welzijn.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Inlichtingen over middelen van de Europese Unie De aanbesteding houdt verband met een project en/of een programma dat met middelen van de EU wordt gefinancierd: neen