See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Groepsaankoop raamovereenkomst voor het uitvoeren van diverse elektriciteitswerken
Beschrijving: Deze groepsaankoop betreft het sluiten van een raamovereenkomst met één opdrachtnemer voor het uitvoeren van diverse elektriciteitswerken, voor de looptijd van 48 maanden, bij de besturen verspreid over het werkingsgebied van IOK en die lid zijn van de intergemeentelijke aankoopdienst van IOK (zie bijlage C). Het betreft een niet-exclusieve raamovereenkomst zonder enige afnameverplichting. Bijgevolg zijn, niettegenstaande de gunning en sluiting van de raamovereenkomst door de aanbestedende overheid IOK op basis van onderhavig bestek, de voormelde besturen vrij om elders te bestellen tijdens de duur van het contract of geen bestelling te plaatsen. De opdrachtnemer kan hiervoor geen schadevergoeding eisen.
Interne identificatiecode: 2024/16
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45310000 Aanleg van elektriciteit
Aanvullende classificatie (cpv): 09310000 Elektriciteit, 71314100 Elektriciteitsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1