82842-2025 - Mededinging
België – Radio-, televisie-, communicatie-, telecommunicatietoestellen en aanverwante apparatuur – QMMO24-3213 - Raamovereenkomst voor levering, installatie, onderhoud en consultancy van fiber-optic oplossingen (Avda WDM materiaal, transceivers en patchcords) voor de leden van de vzw Associatie KU Leuven en UZ Leuven
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: QMMO24-3213 - Raamovereenkomst voor levering, installatie, onderhoud en consultancy van fiber-optic oplossingen (Avda WDM materiaal, transceivers en patchcords) voor de leden van de vzw Associatie KU Leuven en UZ Leuven
Beschrijving: QMMO24-3213 - Raamovereenkomst voor levering, installatie, onderhoud en consultancy van fiber-optic oplossingen (Avda WDM materiaal, transceivers en patchcords) voor de leden van de vzw Associatie KU Leuven en UZ Leuven
Interne identificatiecode: QMMO24-3213
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 32000000 Radio-, televisie-, communicatie-, telecommunicatietoestellen en aanverwante apparatuur
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: QMMO24-3213 - 1
Interne identificatiecode: 1