2. Procedure
Procedure
Titel: Ketenregie bij Ketendoorbraakproject “Portionering”
Beschrijving: Het ketendoorbraakproject ‘Portionering’ komt voort uit de 'Single Use Plastics' wetgeving welke in 2024 van kracht werd. Partijen uit de keten zoals levensmiddelenproducenten, verpakkingsindustrie en catering- en horecaondernemers kwamen samen in het project “Transitie Voedingsaanbod Buitenshuis Consumptie”. In dit ‘Moonshot’ project gingen ketenpartijen op zoek naar oplossingen en betere alternatieven voor kunststof eenpersoons portieverpakkingen voor sauzen, broodsmeersels, zuivel en zoet beleg. Inmiddels is de ambitie verhoogd van gesegmenteerde oplossingen naar systeemverandering en daarmee het bewerkstelligen van innovatieve concepten voor portionering. Dit project vereist een ketenregieteam dat de juiste condities kan scheppen, zodat RVO deze keten van hergebruik kan realiseren. De ketenregisseur identificeert hierbij gezamenlijke systeembarrières en zorgt dat deze worden opgelost door de juiste partijen. De start van de aanbesteding staat gepland voor september 2024. -
Interne identificatiecode: 202407205
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: -
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90713000 Adviesdiensten inzake milieuproblematiek
Aanvullende classificatie (cpv): 71300000 Dienstverlening door ingenieurs
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Ketenregie bij Ketendoorbraakproject 'Portionering'
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Optie tot verlenging van de opdracht.