828703-2025 - Mededinging
Nederland – IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning – VTH-applicatie
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: VTH-applicatie
Beschrijving: Gemeente Hilversum zet, vanwege het aflopen van het huidige contract voor Centric Leefomgeving (CLO), een zo integraal mogelijke ICT-oplossing voor de VTH-processen in de markt via een openbare Europese aanbesteding. Doel is om tijdig te beschikken over een betrouwbare, toekomstbestendige en goed beheerbare voorziening die aansluit op de gemeentelijke doelarchitectuur en wet- en regelgeving. De aan te besteden Opdracht betreft ten minste: a) het als Software-as-a-Service leveren en ter beschikking stellen van de ICT-oplossing; b) het technisch implementeren van de ICT-oplossing inclusief de benodigde koppelingen; c) het organisatorisch implementeren van de ICT-oplossing in samenwerking met Opdrachtgever; d) het initieel opleiden en/of instrueren van de medewerkers van Opdrachtgever; e) het technisch beheren en technisch en functioneel onderhouden van de ICT-oplossing; f) het leveren van ondersteuning voor het beheer door en gebruik van Opdrachtgever.
Interne identificatiecode: 1695614
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
Aanvullende classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Er zijn geen specifieke opties anders dan de optionele verlengingen.