828949-2025 - Mededinging
Nederland – Kantoorbenodigdheden van papier en andere artikelen – Kantoorartikelen incl kopieerpapier voor Inholland
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Kantoorartikelen incl kopieerpapier voor Inholland
Beschrijving: Levering van kantoorartikelen inclusief kopieerpapier € 450.000
Interne identificatiecode: M.000697
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30199000 Kantoorbenodigdheden van papier en andere artikelen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Kernassortimet en randassortiment dienen na gunning te worden vastgesteld en kunnen gedurende de gehele looptijd (2 jaar + 2x 1 optiejaar) worden aangepast.